Menu Zamknij

ENERGY INDUSTRY MIXER – nagroda w kategorii „Integracja środowiska”

Confindustria Polonia miała zaszczyt współorganizować i uczestniczyć, wraz z Bosetti Global Consulting i innymi członkami, w drugiej edycji “Energy Industry Mixer” w dniach 8 i 9 czerwca.

Wydarzenie, choć w tradycyjnym już trybie online, zainteresowało ponad 50 firm i instytucji, odnotowując frekwencję użytkowników międzynarodowych na łączną liczbę 350 osób związanych z Polską i innymi 10 krajami. Wydarzenie to dało możliwość przeprowadzenia ponad 400 spotkań B2B oraz 1to1, które mamy nadzieję zaowocują nowymi potencjalnymi partnerstwami i relacjami biznesowymi.

Po konferencji plenarnej, w której powitano organizatorów i krótko omówiono główne tematy drugiej edycji Energy Industry Mixer 2021, kontynuacją wydarzenia była Dolnośląska Gala Energetyki, którą poprzedziły trzy webinaria tematyczne.

Zorganizowana z okazji 75-lecia istnienia przez wrocławski oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Gala miała na celu złożenie hołdu i wyrażenie silnego uznania dla tych, którzy poprzez wiedzę, innowacyjność i doskonałość, stale podnoszą jakość usług w regionie, w którym działamy.

Edycja 2021 łącząca Energy Industry Mixer i Galę Energetyki nabrała szczególnego znaczenia i konkretnej aktualności w odniesieniu do tematu energii, który obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, zajmuje centralne miejsce w planowaniu politycznym i gospodarczym całej Europy.

Podczas Gali uhonorowano i nagrodzono firmy, które zasłużyły się dla regionu dolnośląskiego i wniosły tak duży wkład w jego rozwój, a także przekazano im słowa podziękowania za dotychczasową działalność i plany na przyszłość.

Poniżej przedstawiamy wszystkie nagrody przyznane w poszczególnych kategoriach wraz z podaniem przedstawicieli, którzy odebrali zasłużone wyróżnienia. Składamy im gratulacje.

  • Kuźnia Talentów – Astor – Prezes Zarządu Stefan Życzkowski;
  • Niezawodność w przemyśle – PROCOM SYSTEM – Dyrektor Zakładu Informatyki Adam Rybski;
  • Innowacje w energetyce – Sonel – Prezes Zarządu Krzysztof Wieczorkowski;
  • Solidny wykonawca – ENERGO-KONTROL – Prezes Zarządu Dariusz Święcicki;
  • Integracja środowiska – Confindustria Polonia – Dyrektor Generalny Alessandro Saglio.

Confindustria Polonia, nagrodzona jako najlepsze stowarzyszenie w kategorii „Integracja środowiska”, jest dumna z otrzymanej nagrody oraz z dotychczasowej pracy, której celem zawsze było stanie się ważnym punktem odniesienia dla włoskiego przemysłu w Polsce, przyjmując coraz bardziej centralną rolę pośrednika handlowego oraz przedstawiciela politycznego i instytucjonalnego. Podkreślono również nie tylko gospodarczy, ale również kulturalny i społeczny charakter, jaki realizuje nasze Stowarzyszenie poprzez aktywne wspieranie włoskiego środowiska biznesowego działającego na polskim rynku.

Zarząd Confindustria Polonia oraz cały zespół pragnie wyrazić swoją wdzięczność i wsparty ogromną satysfakcją, jaką jest nagroda na Gali Energetyki, kontynuuje dotychczasową pracę, która pozwoli osiągnąć kolejne cele w najbliższej przyszłości.

Z nadzieją na ponowne spotkanie w kolejnej edycji, w której będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa osobiście, dziękujemy za udział i życzymy dalszej owocnej działalności.

Bardzo dziękujemy całemu zespołowi Confindustria Polonia.

Podobne wpisy

pl_PL