Menu Zamknij

CONNEXT 2-3 grudnia

Jak informowaliśmy podczas Targów Kielce, Confindustria Polonia weźmie udział w kolejnym Connext, w dniach 2 i 3 grudnia 2021 roku. Spotkanie krajowego partnerstwa przemysłowego Confindustrii będzie okazją do pogłębienia, wraz z zainteresowanymi uczestnikami możliwości biznesowych, jakie oferuje polski rynek.

 

Podstawą do dyskusji i inspiracją do wspierania rozwoju biznesu będą cztery motory tematyczne wydarzenia: “Smart Factory”, “Miasta przyszłości”, “Zrównoważona planeta” oraz “Ludzie, nauki przyrodnicze, postęp”.

 

Zapraszamy firmy z naszej Sieci Biznesowej oraz wszystkich, którzy uczestniczyli w naszym wydarzeniu prezentacyjnym “Road to Connext” w Kielcach do rejestracji na stronie Connext, dzięki której można umawiać się na spotkania B2B z naszym Stowarzyszeniem oraz wszystkimi uczestnikami wydarzenia.

 

Pragniemy podkreślić, żew wydarzeniu można wziąć udział w trybie mieszanym, zarówno fizycznie (w przestrzeni wystawienniczej MiCo w Mediolanie), jak i wirtualnie.

 

https://connext.confindustria.it/2021/

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt. Z niecierpliwością czekamy na Państwa na targach Connext, gotowi do skorzystania ze wszystkich możliwości w zakresie business-to-business, networkingu i internacjonalizacji.

 

Podobne wpisy

pl_PL