Menu Zamknij

Prywatna Opieka Medyczna

Confindustria Polonia w ostatnim czasie podpisała umowę z firmą S7Health, która specjalizuje się w świadczeniu usług medycznych dla firm i osób prywatnych, w ramach pakietów zaprojektowanych specjalnie pod kątem potrzeb klienta.

S7Health è presente in teritorio dal 2014 e, dopo aver analizzato accuratamente le esigenze del mercato, ha creato una delle offerte più complete e flessibili dei servizi medici e ciò è testimoniato dalle numerose referenze, dalla soddisfazione dei clienti e dal fatto che oggi in Polonia sono presenti più di 1200 strutture mediche che collaborano con loro.

L’assistenza medica privata in Polonia sta acquisendo sempre maggiore popolarità rispetto a quella pubblica, assicurando l’accesso agli specialisti senza la richiesta del medico di famiglia.

S7Health oferuje firmom różne korzyści dla pracowników, m.in. prywatną opiekę medyczną, czyli dostęp do szerokiego zakresu usług medycznych w ramach miesięcznego abonamentu, z którego można korzystać w nowoczesnych placówkach na terenie Polski. Cechą wyróżniającą jest przystępna cena, iż koszty usług medycznych są niższe niż ceny za każde prywatne badanie czy konsultację płacone osobno.

Ponadto wizyta u jednego ze specjalistów jest umawiana w ciągu pięciu dni roboczych, a u lekarza rodzinnego - w ciągu 24 godzin. Co więcej dla każdego pacjenta przez cały rok jest dostępna infolinia z całodobowym numerem telefonu.

 

Drugim benefitem jest concierge medyczny, czyli osoba, która zapewnia profesjonalne doradztwo, wsparcie i pomoc w organizacji różnych zabiegów oraz terapii. Jest to usługa wysokiej jakości, będąca efektem współpracy z wysoko wyspecjalizowanymi klinikami medycznymi. Dzięki konsjerżowi medycznemu klienci oszczędzają czas, a ich przypadek jest traktowany priorytetowo.

Ponadto klienci mogą skorzystać z porad prawnych online w ramach usługi LEXNONSTOP, gdzie mogą zwrócić się do prawników, specjalizujących się w ponad 30 dziedzinach prawa. W ramach pakietów każdy pracownik otrzymuje 50% zniżki na porady prawne online (podstawowa porada prawna od 25 zł).

 

S7Health oferuje 4 rodzaje pakietów medycznych, które obejmują Medycynę Pracy (badania wstępne i okresowe):

  • STANDARD
  • STANDARD PLUS
  • CLASSIC
  • SUPER

Standard to najbardziej ekonomiczna oferta, w ramach której można skorzystać z porad 6 lekarzy różnych specjalności. Pacjenci mają bezpośredni (bez skierowania do internisty) i nieograniczony dostęp do lekarzy z pakietu, a konsultacje obejmują: badania wstępne, okresowe, kontrolne, specjalistyczne, wypisanie recepty na badania diagnostyczne, leczenie i wskazania do rozpoczęcia określonej terapii. Pakiet ten jest polecany wszystkim osobom, które nie mają poważnych problemów zdrowotnych, ale dbają o swoje zdrowie i chcą zapobiegać chorobom.

Druga oferta, Standard Plus, obejmuje te same treści co pierwsza, ale jest to pakiet o szerszym zakresie, w którym dostępnych jest 11 lekarzy.

Pakiet Classic obejmuje pakiet Standard Plus i jest polecany szczególnie rodzinom z dziećmi oraz wymagającym pacjentom. W tym pakiecie można skontaktować się z 26 specjalistami.

Następnie pakiet Superoferuje szeroki zakres usług medycznych, w tym dostęp do najdroższych badań z długim czasem oczekiwania, takich jak rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa i wiele innych z priorytetowymi terminami. W ramach pakietu jest dostępnych aż 40 różnych specjalistów.

 

S7Health jest więc dobrym wyborem nie tylko dla pracownika, ale także dla pracodawcy, ponieważ poprawia wizerunek firmy i sprawia, że pracownicy są bardziej zmotywowani, co w konsekwencji tworzy bardziej komfortową atmosferę w pracy. Istnieje możliwość dodawania lub usuwania pracowników z systemu opieki medycznej S7Health w dowolnym momencie.

W razie potrzeby pracodawca otrzymuje również pomoc prawną, w tym dostęp do platformy www.lexnonstop.comgdzie przez całą dobę można kontaktować się z wyspecjalizowanymi prawnikami.

Zatem z punktu widzenia firmy, S7Health oferuje nie tylko prywatną opiekę medyczną, ale także wszystkie te dodatkowe korzyści.

S7Health wyróżnia się na rynku, ponieważ jest pierwszą i jedyną firmą medyczną, która łączy świadczenia PFRON z usługami medycznymi. Ponadto pracodawca uzyskuje ulgę w opłacaniu składek na PFRON poprzez zakup pakietów medycznych od innego pracodawcy, który osiągnął już odpowiedni wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Wreszcie, S7Health oferuje innowacyjną aplikację WebMedical, która umożliwia zarządzanie pakietami pracowniczymi, dane pracowników są wprowadzane do pliku excel, skierowania mogą być automatycznie wysyłane do instytucji, dostępny jest także kurs obsługi platformy (15 min).

Aby zaoferować naszym członkom coraz szerszy zakres konwencji, S7Health zapewnia Confindustrii Polonia szereg zniżek na usługi z cennika S7Health, w tym na specjalne usługi dla pracowników i rodzin.

Zapraszamy do kontaktu, w celu przedstawienia Państwu stawek, związanych z pakietami medycznymi. Pragniemy, aby umowa z S7Health była gwarantem priorytetowego podejścia do potrzeb członków Confindustrii Polonia.

Podobne wpisy

pl_PL