Sieć biznesowa
O NAS

Confindustria Polonia ma na celu promowanie i wspieranie biznesu oraz działalności handlowej i przemysłowej między Polską a Włochami, dostarczając członkom informacji na temat politycznych i gospodarczych ram kraju, ze szczególnym uwzględnieniem świata biznesu.

Sprzyja również projektom rozwojowym i współpracy pomiędzy firmami stowarzyszonymi, wspierając wartości obywatelskie i społeczne, które są podstawą działania Stowarzyszenia.

Zostało założone w 2019 r. (dokooptowany w lutym 2020 r.) jako punkt odniesienia dla przedsiębiorców włoskich, którzy chcą wykorzystać lub rozszerzyć wiele możliwości biznesowych w kraju takim jak Polska, które ma silne powiązania z Włochami i już gości znaczącą obecność firm włoskich (ponad 2000 r.), a także wymianę, która od kilku lat stale przekracza 20 mld euro rocznie.

Ciągłe relacje instytucjonalne w Polsce i we Włoszech, doświadczenie w doradztwie we wszystkich dziedzinach interesu ogólnego i sektorowego oraz elastyczność wsparcia operacyjnego w praktykach formalnych i administracyjnych, pozwalają nam reprezentować interesy naszych członków, wspierając ich zdolnością do aktywnego promowania stosunków gospodarczych i społecznych między tymi dwoma krajami.

Nasza wiedza ma na celu nie tylko internacjonalizację Systemu Włoskiego w kontekście silnego wzrostu i stabilności, jak to ma miejsce w Polsce, ale także dla lokalnego biznesu i społeczności gospodarczej, która już współdziała lub potrzebuje znaleźć rozwiązania w zakresie współpracy z włoskimi partnerami.

GOVERNANCE
NEWS
PARTNERZY STRATEGICZNI
GDZIE JESTEŚMY

Adres: ul. Wawrzyniaka 6,
Wrocław 53-022 - Polska
Telefon: +48 717 215 111
Email: segreteria@confindustria.pl

Adres: ul. Mickiewicza 29A piętro10/15,
Katowice 40-085 - Polska
Telefon: +48 322 058 968
Email: katowice@confindustria.pl

2022 © Confindustria Polonia - Prywatność | Cookies